
10:30, 20 травня 2016 р.
На Тернопільщині п’ятирічний хлопчик через своїх батьків потрапив до лікарні
19 травня до Збаразької районної лікарні було шпиталізовано п'ятирічного хлопчика у стані алкогольного сп'яніння.
Як з'ясувалось дитина мешкає в с. Решнівка Збаразького району і отруїлась не випадково. Батьки вирішили пригостили синочка двома стаканами вина.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
22:57, 15 червня
09:23, 23 червня
10
10:39, 16 червня
15:07, 22 червня
11
20:50, 25 червня
