На сайті Тернополя триває дитячий фотоконкурс «Мої найкращі канікули»

Нарешті настав улюблений період усіх школярів і їхніх батьків - канікули! Хтось проводить їх у літніх таборах, хтось - на морі або ж у дідуся з бабусею... Варіантів безліч! Покажіть усьому місту як відпочиває Ваша дитина під час канікул і отримайте нагоду виграти для неї чудовий подарунок від наших партнерів конкурсу!

Запрошуємо усіх діток до 14 років взяти участь у нашому новому фотоконкурсі “Мої найкращі канікули”!

УМОВИ УЧАСТІ У КОНКУРСІ:

Надсилайте фото дитини з її літнього відпочинку на електронну адресу [email protected]  Фото мають бути гарної якості і приймаються до 20 серпня включно.
В листі не забудьте вказати прізвище, ім'я, вік дитини, місто проживання та контактний номер телефону одного з батьків.
Голосування триватиме з 23 червня 2016р. по 21 серпня 2016 р. включно. І вже 22 серпня ми оголосимо переможців та лауреатів конкурсу.
Переможці конкурсу будуть визначені шляхом голосування, а також за рішенням компетентного журі та нагороджені цінними призами від партнерів конкурсу. При обранні лауреатів будуть враховуватись оригінальність та естетична привабливість фото.
Головний приз - святкування дитячого Дня народження у піцерії "Benedetto" на суму 1000 грн.
Крім того, буде ще багато гарних подарунків!

Партнери конкурсу: Піцерія "Benedetto" , Магазин "КТС",  Фотостудія "Romsavka", Гуртовня квітів "Флорія" ,  Галерея вишиванок , Країна дитинства, Модні діти , Парк дитячих розваг "Йогурт" .

фотоконкурс діти канікули Тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі