
14:00, 27 червня 2016 р.
У Тернополі дитина вночі блукала містом
Поки батьки спали, не підозрюючи про те, де перебуває їхня дитина, 12-річний хлопчик пішки йшов з Тернополя в Пронятин.
Про те, що дитина гуляє без нагляду дорослих по нічному місту, патрульним повідомили перехожі близько другої години ночі у неділю. Правоохоронці негайно виїхали за вказаною адресою, де й знайшли школяра.
- Полісменам він розповів, що якраз прямує до Пронятина, де й проживає, - розповідають у прес-службі патрульної поліції Тернополя. – Інспектори довезли хлопця додому. З батьками, які на той час вже спали, патрульні провели профілактичну бесіду.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:39, 25 червня
17
15:21, 22 червня
12:38, 25 червня
1
16:30, 26 червня
17
12:50, 21 червня
