• Головна
  • 3 тисячі гривень - низька зарплата для українця!
16:30, 20 березня 2012 р.

3 тисячі гривень - низька зарплата для українця!

Так вважає прем'єр-міністр Микола Азаров. Він закликав підприємців підвищувати прибутковість підприємств і зарплати співробітникам. Про це він заявив на з'їзді УСПП з нагоди 20-річчя організації.

"Працюйте так, щоб прибуток був. А що, Азаров за вас має прибуток створювати? Азаров має створювати умови", - сказав прем'єр.

Він зазначив, що уряд створює необхідні умови для розвитку бізнесу.

"Ваша справа, любі мої, створювати прибуток і платити нормально заробітну плату людям, щоб у нас зростали відрахування до Пенсійного фонду, і люди б одержували надбавку до заробітної плати. Нам пора виходити на нормальну заробітну плату", - сказав глава уряду.

За його словами, середня зарплата грудня в 3 тисячі гривень в Україні є низьким показником.

"Ну, хіба 3 тисячі це нормальний показник для нашої країни?", - наголосив Азаров, відзначивши, що уряд вживатиме заходів для зменшення нарахувань на фонд оплати праці - повідомляє ТСН.

Середня заробітна плата штатних працівників в Україні у грудні 2011 року порівняно з листопадом підвищилася на 12% і становила 3,054 тис. грн. Натомість у січні 2012 р. середня зарплата зменшилася на 10,8% порівняно з груднем 2011 р. і становила 2,722 тис. грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
В Україну мчить нестерпна спека, попереджають про температурні аномалії
Оголошення
live comments feed...