У Тернополі та області побільшало крадіжок велосипедів

Така тенденція спостерігається щоліта, – кажуть у поліції. Правоохоронці вже придумали, як вирішити проблему. В області запровадили реєстр двоколісного транспорту.

Нововведення в дії вже кілька тижнів, і за цей час крадіжок велосипедів поменшало, – стверджують у поліції. Хоча у новоствореній базі велосипедів лише сотня двоколісних транспортних засобів.

«Кожного літа до нас звертається дуже багато людей із заявами про крадіжки велосипедів. Ця тенденція не нова, і щоб якось вплинути на ситуацію було прийнято рішення про створення бази даних велосипедів, зараз у базі трохи більше ста одиниць. Сподіваємося, що тернополяни вноситимуть свої велосипеди до бази даних, завдяки цьому легше знайти вкрадений велосипед. Щоб внести велосипед до бази даних, необхідно заповнити бланк. Також щоб ваш велосипед не став предметом швидкої наживи крадіїв, радимо дотримуватися елементарних правил. Не варто залишати велосипеди без нагляду у під’їздах, поблизу торгових закладів, також варто використовувати надійні велосипедні замки. Ще одна порада – бажано залишати велосипед у полі зору камер спостереження», – розповів зз заступник начальника управління патрульної поліції Тернополя Олег Сороковий.

У випадку крадіжки, необхідно відразу телефонувати за номером 102. Правоохоронці кажуть, крадіїв легше знайти за «гарячими слідами».

Тернопіль велосипеди крадіжка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі