• Головна
  • У Тернополі 14-річний хлопець на скутері збив п’яного, потерпілий – в лікарні
11:30, 8 липня 2016 р.

У Тернополі 14-річний хлопець на скутері збив п’яного, потерпілий – в лікарні

Чотирнадцятилітній водій скутера "DELTA" збив перехожого. Дорожньо-транспортна пригода зареєстрована у Заліщиках, сьомого липня.

При виїзді слідчо-оперативної групи стало відомо, що неповнолітній, керуючи незареєстрованим двоколісним транспортом, допустив наїзд на місцевого мешканця. Тридцятичотирьохлітній чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, переходив проїжджу частину за межами пішохідного переходу.

Потерпілого з рваною раною лобної ділянки голови госпіталізували до лікарні. Транспортний засіб помістили на арештмайданчик.

Триває слідство.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#У Тернополі 14-річний хлопець на скутері збив п’яного #потерпілий – в лікарні
Останні новини
ТОП новини
Зниження мобілізаційного віку і посилення мобілізації, ТЦК забере цих 30 000 чоловіків терміново: мобілізація, повістки, ВЛК
"Ці області України зникнуть, планується реформа устрою": карта України може радикально змінитися
"Україна єднає серця з усього світу": італієць, що служив на Тернопільщині, одружився з українкою (ФОТО)
"Ці 4 секретні способи зроблять квашену капусту по-справжньому хрумкою": унікальний лайфках, як гарно квасити капусту
Оголошення