У Тернополі показали, з якою аптечкою виїжджають на виклики правоохоронці (фото)

Кожен поліцейський може опинитися в ситуації, коли йому доведеться рятувати життя людині. У Тернополі представники польської компанії продемонстрували, з яким медичним набором виїжджають на виклики їхні правоохоронці.

Медичну сумку польського стандарту переформатують під українські реалії.

«Така сумка зараз є в кожному екіпажі машини поліції в Польщі. І ми б хотіли перейняти цей досвід. Почати з Тернополя, щоб тут патрульні і співробітники Національної поліції відповідали європейським стандартам» - пояснює регіональний менеджер Східної Європи компанії Medline Sp. Z.O.O. (Республіка Польща) Володимир Грицина.

У сумці знаходиться комірець, який одягають потерпілому під час ураження шиї та хребта, голка для пневмотораксу, пише БезТабу.Також прилад для пробивання скла та розрізання паска безпеки, засоби для різних видів перев’язок, дезінфекції, різноманітні шини, дихальна маска, засоби від опіків, кровоспинні засоби та усе, що потрібно поліцейському під час першої домедичної допомоги.

У Тернополі показали, з якою аптечкою виїжджають на виклики правоохоронці (фото), фото-1 У Тернополі показали, з якою аптечкою виїжджають на виклики правоохоронці (фото), фото-2
Тернопіль аптечка поліція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі