У Тернополі люди виступили проти будівництва гаража

Мешканці будинків ну вул. Протасевича, 4 та 4а проти гаража, який будує сім'я тернопільського підприємця Юника. Люди кажуть, що на тій ділянці можуть бути лише гаражі для інвалідів. А син підприємця запевняє, що усе законно.

- У нас на Протасевича, 4 є чотири гаражі, які виділені для інвалідів, - каже мешканка будинку на вул. Протасевича Аліна. - І зараз розпочали будівництво одного гаража не для інвалідів, і ми з'ясували, що це будує підприємець Юник.

Жінка каже, що жителі звертались у міську раду, а їх перенаправили в управління містобудування та архітектури. Але туди люди не звертались.

- Були представники ЖЕКу і казали, що пан Юник має усі дозволи, - каже пані Аліна. - Але на основі чого? Адже він не інвалід. А це місце для гаражів для інвалідів.

На місці, де будують новий гараж, журналіст "20 хвилин" зустріла сина пана Юника Олега. Чоловік розповів, що живе на Протасевича уже років 15, а ділянку для гаража виділили його мамі.

- Проблема у тому, що тут немає, де припаркувати авто, на газоні не поставиш, бо поліція штрафує. Бабці скаржаться, - каже Олег Юник. - А мама протягом п'яти років ходила у міську раду і просила, щоб їй дали місце під гараж. Було дуже багато рішень, багато сесій. У нас все законно з документами. Це ж не є якийсь дитячий майданчик чи стадіон. Тут взагалі на цьому місці "алкаші" п'ють. І гараж ми ж не під вікнами ставимо.

Наразі встановлення гаражу ще не почалось. Як каже Олег Юник, поки що вони переносять кабель РЕСу. Чоловік каже, що пояснювали мешканцям, що усе законно, але ті все одно проти.

Тернопіль будівництво гаража
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі