• Головна
  • У Тернополі молитимуться за збереження людського життя у лоні матері
16:00, 24 березня 2012 р.

У Тернополі молитимуться за збереження людського життя у лоні матері

Комісія у справах душпастирства охорони здоров’я Тернопільсько–Зборівської архиєпархії УГКЦ разом з рухом “За життя” закликає духовенство і мирян архиєпархії долучитися до молитви за збереження людського життя у лоні матері. Душпастирям пропонується у проповіді IV неділі Великого Посту (25 березня) звернути увагу на цю проблему та застерегти вірних, вказуючи усі негативні наслідки гріха аборту.

“Аборт – це страшний гріх, аборт – це вбивство, і не лише вбивство, а вбивство дуже важке, тому що вбивають невинних, беззахисних, нехрещених дітей, – йдеться у посланні укладеному провідниками комісії (див. додаток). – Практика переривання вагітності… є наслідком ігнорування особи зачатої дитини, ігнорування, чи відсутності любові до дитини, а також ігнорування шкідливості аборту для організму жінки”.

“Людину треба поважати і трактувати як особу з моменту зачаття, і тому з цього ж моменту необхідно визнавати її права як особи, серед яких на першому місці є невід’ємне право кожної людини на життя”.

У посланні говориться про недопустимість вживання протизаплідних таблеток та спіралей, які мають ранньо-абортивну дію і не дають зачатій дитині закріпитись в лоні матері. Наголос робиться на тому, що статеві відносини покликані бути відкритими на життя. “…Церква пропонує природнє планування, так званий симто-термальний метод, який передбачає встановлення плідних днів в жінки, та невеликий «піст» в цей час, у вигляді стриманості від подружнього співжиття. Він не завдає жодної шкоди здоров’ю жінки чи чоловіка та позитивно впливає на атмосферу подружніх відносин. При правильному застосуванні цей метод є одним з найбільш ефективних, і основне, що він не позбавляє подружжя відкритості на дар життя”, –  передає прес-служба архиєпархії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Жорстка мобілізація почнеться з 1 червня, людей з потрібними професіями масово призвуть": ТЦК, повістки, штраф
"Новий тарифи на газ та електроенергію з 1 червня": скільки коштуватиме куб та 1 кВт*год, хто заплатить більше?
"ТЦК мобілізує масово всіх людей цієї категоії, в Україні чоловіки втратять бронювання тотально": повістки, мобілізація, ВЛК
"Такого українці не чекали, названо тарифи на газ і електроенергію з 1 червня": що станеться із субсидіями та пенсіями
Оголошення
live comments feed...