Тисячі паломників вирушили з Тернополя пішою ходою на прощу до Зарваниці (Відео, фото)

Півтори тисячі жителів Тернополя різного віку, здебільшого молодь, зранку в п'ятницю, 15 липня, вирушили пішою ходою на прощу до Зарваниці. Така проща є щорічною, і, як кажуть організатори, кількість бажаючих пройти кількадесят кілометрів якщо не збільшується, то точно не зменшується.

– Спершу колона пройде вулицями Тернополя, а тоді переночуємо в Струсові. Завтра ж, в суботу, близько 16.00 прочани мають вже дійти до Зарваниці, - розповідає 20 хвилин помічник Тернопільсько-Зборівської єпархії єпископ Теодор. - Відстань - трохи більше 50 кілометрів. Від Архикатедри сьогодні вирушає півтори тисячі людей, однак поки будемо йти, то до нас ще будуть приєднуватись люди із сіл. Уся колона поділена на десятки груп, кожна з яких має старшого - це представник однієї із молодіжних організацій, якій є співорганізаторами прощі: "Обнова", "Молода просвіта".

Тернополянка Світлана Кузик йде пішки до зарваниці вже третій рік поспіль. Каже, що їй подобається сама атмосфера, яка панує в рядах прочан.

- Так, фізично це не найлегша мандрівка, але основне її призначення - це грутувати різних людей, - каже Світлана. - Я он вже і друзів своїх "підписала" на прощу, йдуть зі мною вдруге, кажуть, що це випробування і для тіла, і для душі.

Нагадаємо, проща у Зарваниці триватиме 16-17 липня.

Тисячі паломників вирушили з Тернополя пішою ходою на прощу до Зарваниці (Відео, фото), фото-1
Тисячі паломників вирушили з Тернополя пішою ходою на прощу до Зарваниці (Відео, фото), фото-2
Тисячі паломників вирушили з Тернополя пішою ходою на прощу до Зарваниці (Відео, фото), фото-3
Паломники Тернопіль піша хода проща до Зарваниці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі