Тернополяни зустріли бійців, які повернулися із зони АТО

Сьогодні до постійного місця дислокації зі Сходу повернулися співробітники поліції Тернопільщини. Зустрічати хлопців прийшли керівники поліції, рідні, друзі та колеги.

- Вітаю вас вдома, зичу, аби ви успішно пройшли атестацію і ніколи не шкодували про те, що своє життя пов’язали з правоохоронною службою, - привітав захисників заступник начальника ГУНП в Тернопільській області Олег Ляхович.

У зоні АТО поліцейські були два місяці. Зі слів заступника начальника Тернопільського відділення поліції Анатолія Стельмащука, за цей час хлопці проявили себе якнайкраще, незважаючи, що майже всі їхали на Схід вперше.

- За сумлінне виконання обов’язків наш загін отримав подяки від місцевих керівників поліції та штабу АТО, - розповів Анатолій Стельмащук.

Основні завдання, які виконували наші бійці на Сході – забезпечення громадського порядку на територіях, підконтрольних українській владі, несення служби на блок постах, забезпечення безпеки стратегічно важливих об’єктів, допомога  колегам з місцевих відділів поліції у боротьбі зі злочинністю, а також серйозні завдання у зоні розмежування.

- Якщо виникне така потреба, - зазначив Анатолій Стельмащук,- ми готові повернутися на Схід.

Поліцейські вдячні волонтерам та керівництву Головного управління Національної поліції за підтримку та забезпечення. Кажуть, потреби ні у продуктах харчування, ні в обмундируванні не було.

Тернополяни бійці зона АТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі