![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
16:30, 26 березня 2012 р.
Як Хоптян перевіряв «Подоляни»
22 березня голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян відвідав торгово-розважальний центр «Подоляни». У ході візиту губернатор Тернопільщини мав зустріч з власником ТРЦ «Подоляни» Василем Чубаком та перевірив роботу закладів комплексу.
Валентин Антонович відмітив соціальні ціни на продукти харчування та товари щоденного вжитку у гіпермаркеті «Сільпо» так, для прикладу цибуля ріпчаста 0,77 грн. за кг, майонез 200 г за ціною 2,84 грн., горошок зелений, 420 г – 4,49 грн., вівсяні пластівці, 400 г – 3,99 грн., шкарпетки дитячі, жіночі та чоловічі – від 4,99 грн. за пару. На губернаторську зарплату, можна робити покупки лише в гіпермаркеті. Адже базар, де все по трохи завищених цінах ніяк не личить першій особі області.
Однією з проблем області залишається низький рівень заробітних плат – найнижчий в Україні, тож пріоритетним завданням на сьогодні є підняття рівня життя населення шляхом створення нових робочих місць та підвищення рівня заробітних плат працівників - пише Реально.
Очільник області високо відзначив роботу торговельно-розважального центру «Подоляни» вцілому та висловив впевненість, що спільними зусиллями представників влади та бізнесу вдасться підняти соціальні стандарти жителів області.
Цікаво, чи завжди коли Валентин Антонович їздить на покупки в супермаркет його зустрічає Василь Чубак.
![Як Хоптян перевіряв «Подоляни», фото-1 Як Хоптян перевіряв «Подоляни», фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:01, 18 липня
11:12, 14 липня
18:55, 18 липня
10:47, 23 липня
12:27, 25 липня
live comments feed...