• Головна
  • У Тернополі учасникам АТО відмовляють у пільговому проїзді
11:00, 26 липня 2016 р.

У Тернополі учасникам АТО відмовляють у пільговому проїзді

На приміській автобусній бійцям АТО відмовляють у пільговому проїзді.

Їх відсилають до водіїв і кажуть домовлятися особисто з ним. На таке приниження на сайті міської ради поскаржився Володимир.

«Я як учасник бойових дій (АТО) неодноразово стикався з такою проблемою - в м. Тернополі на приміській автостанції в касі відмовляються видавати пільговий квиток для безкоштовного проїзду. Мотивують це тим, що до 40-ка кілометрів вважається приміське сполучення, а на нього їм видавати квитки заборонено. В касі кажуть підходити безпосередньо до водія автобуса і вирішувати питання пільгового проїзду з ним, якщо у нього немає ще трьох пільговиків. Виходить, що їдучи з автостанції учасники АТО змушені проситися у водіїв, а ті на свій розсуд вирішують як має їхати пільговик - безкоштовно, за пів-ціни чи за повну вартість», – описав проблему Володимир.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#У Тернополі учасникам АТО відмовляють у пільговому проїзді

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"З 1 липня ТЦК шукатиме усюди 4 категорії чоловіків, їх терміново мобілізують у першу чергу": мобілізація та повістки
"Злива і люта гроза сунуть в Україну на тлі несамовитої спеки, дощ литиме на авто майже всюди": куди пре навіжена негода?
Цих людей масово накриють повістки і штрафи від ТЦК, скільки часу залишилося до штрафу: мобілізація з 1 липня, повістки
Двох проросійських попів на Тернопільщині забрали працівники ТЦК: що тепер придумав їх колега (ФОТО)
Оголошення
live comments feed...