«Сокіл» розпочав відновлювати історію нашого краю з суботника із Токівського замку рідного села нардепа Головка (фото)

У суботу, 30 липня, кілька десятків членів Тернопільського обласного осередку ВГО «Сокіл» взяли участь толоці-вишколі під назвою «Відновлюємо історію нашого роду» на території замку у с. Токи Підволочиського району. Крім очищення території сокільці ше відпрацювали рукопашний бій і альпінізм.

Про це своїй сторінці у Фейсбуці повідомив заступник голови ТОО ГМО «Сокіл» Ілля Семенець.

Що символічно, Токи – рідним селом народного депутата України Михайла Головка, який чи не головним натхненником діяльності тернопільського «Соколу». Нагадаємо, що за ініціативи політика діти мають змогу брати участь у багатьох вишкільних та відпочинкових вишколах.

«Це було досить цікаво, мені приємно що довелось потренувати в альпінізмі моїх побратимів, - сокілець, КМС з туризму, член СТК «Легіон» Максим Кузів, - я розумію, що підготовка соколу є по всіх дисциплінах, тому і готовий вчитись і вчити інших».

Хоча сокільці тяжко попрацювали, атмосфера вишколу була незабутньою, адже це була зустріч братства з Кременця, Теребовлі, Тернополя і Збаража. Як завжди соколята співали під гітару патріотичних пісень, а місцеві люди підспівували і говорили, що з такою молоддю в України буде велике майбутнє. Активісти організації готові надалі тренуватись і робити хороші справи заради перемоги української нації та зміцнення України.

«Величезна подяка спортивно-туристичному клубу «Легіон» м. Тернопіль, члени якого влились у сокольську сім`ю. Вони були на висоті, я побачив злагоджену роботу, коли діти тренують дітей! Тому справді дякую Максиму, Ярославу, Тані і Каті за те, що вони тепер соколята! Разом ми справді досягнемо висот!» - голова Теребовлянського міського осередку ВГО «Сокіл» Ростислав Кавулич.

«Сокіл» розпочав відновлювати історію нашого краю з суботника із Токівського замку рідного села нардепа Головка (фото), фото-1 «Сокіл» розпочав відновлювати історію нашого краю з суботника із Токівського замку рідного села нардепа Головка (фото), фото-2 «Сокіл» розпочав відновлювати історію нашого краю з суботника із Токівського замку рідного села нардепа Головка (фото), фото-3 «Сокіл» розпочав відновлювати історію нашого краю з суботника із Токівського замку рідного села нардепа Головка (фото), фото-4 «Сокіл» розпочав відновлювати історію нашого краю з суботника із Токівського замку рідного села нардепа Головка (фото), фото-5
Михайло Головко «соколята» Сокіл
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі