• Головна
  • У Тернополі 4-річний хлопчик загубив свою матір
13:00, 5 серпня 2016 р.

У Тернополі 4-річний хлопчик загубив свою матір

Патрулюючи вулицю 15 Квітня, полісмени побачили 4-річного хлопчика, який самотньо блукав на ринку. Патрульні розпитали його, що він сам тут робить.

З’ясувалося, що він загубив маму. Полісмени розпитали у що вона була одягнена і разом відправилися на пошуки.

За короткий час їм вдалося розшукати жінку і повернути їй дитину. Вона подякувала патрульним за оперативно виконану роботу. Охоронці порядку, у свою чергу, провели профілактичну бесіду і попросили жінку краще дивитися за своєю дитиною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #патрульні #дитина #матір
ТОП новини
У травні в Україні вдарить потужний мороз, навіть експерти налякані такою температурою: гроза і град сунуть на тлі шквалів
ТЦК ідуть з терміновими перевірками у ці місця по чоловіків, лише 8 категорій осіб чіпати не будуть: мобілізація, ЗСУ (ВІДЕО)
Худоба тероризує селище на Тернопільщині, дійшло до крові: люди просять владу про допомогу (ВІДЕО)
Мороз вдарить раптово прямо завтра, в Україні такого стрибка температури не чекали: в якій області рине дощ і злива?
Оголошення
live comments feed...