• Головна
  • Для повноцінної роботи громадського транспорту у Тернополі не вистачає маршруток
20:00, 4 квітня 2012 р.

Для повноцінної роботи громадського транспорту у Тернополі не вистачає маршруток

Для забезпечення повноцінної та безперебійної роботи громадського транспорту Тернополю не вистачає 15 маршрутних таксі. Про це «Номер один» повідомив начальник транспорту та зв’язку Ігор Мединський.

Після проведення тендеру з багатьма перевізниками були розірвані угоди, зазначає  Ігор Мединський. Особливо критична ситуація на збиткових маршрутах. Сьогодні виконавчий комітет міської ради погодив проект рішення про дозвіл управлінню транспорту укладати договір з іншими перевізником на маршрут №17 «Кутківці-автовокзал».

- Даний маршрут є збитковим і директор КП «Тернопільавтотранс» пан Рокуш уже кілька разів давав мені відписки про те, що у нього немає вільних автобусів для роботи на даному маршруті. Його повне закриття викликало б масове невдоволення, оскільки забезпечити сполучення іншими видами транспорту у даній частині міста неможливо, а багато мешканців мікрорайону повинні щодня діставатися на роботу. Тому ми звертаємося до виконавчого комітету дозволити нам укласти договір з іншим перевізником, додав головний транспортник Тернополя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Цих 100 000 чоловіків чекають у ТЦК прямо з 18 травня, названо ознаки потенційних мобілізованих": повістки і відстрочки
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
Оголошення
live comments feed...