• Головна
  • ПриватБанк поверне 100 гривень за 2 покупки в мережі аптек "Подорожник"
Новини компаній
08:30, 3 вересня 2016 р.

ПриватБанк поверне 100 гривень за 2 покупки в мережі аптек "Подорожник"

Новини компаній

1 вересня ПриватБанк спільно з мережею аптек "Подорожник" розпочали унікальну акцію для власників платіжних карт для виплат, яка триватиме до 01 листопада 2016 та дозволить кожному покупцеві гарантовано отримати 100 грн на бонусний рахунок.

Участь у акції може прийняти кожен власник картки для виплат ПриватБанку старший 16 років. Достатньо оплатити карткою 2 покупки в аптеці "Подорожник" на суму від 100 грн та гарантовано отримати бонус 100 грн на власний рахунок. За умовами акції клієнт може зробити не більше 1 покупки в день. Варто відмітити, що не потрібно окремо реєструватись у акції, фіксація учасників здійснюватиметься автоматично при покупці та розрахунку карткою. Зауважимо: у акції беруть учать ВИКЛЮЧНО карти для виплат ПриватБанку. У разі виконання усіх умов акції, клієнт отримає 100 грн на власний бонусний рахунок до 15 листопада 2016 року.

Здійснювати покупки в аптеках "Подорожник" вигідно не лише під час акції, адже оплачуючи товари будь-якою карткою ПриватБанку, Ви гарантовано отримаєте приємну знижку на свій рахунок «Бонус Плюс».

«Подорожник» – західноукраїнська мережа аптек, яка працює в Тернопільскій, Івано-Франківській, Львівській,  Хмельницькій, Чернівецькій, Закарпатській, Волиньскій, Рівенькій областях. Адреси мережі аптек у Тернополі та області можна знайти на мапі сайту podorozhnyk.com.

Будьте здорові!

mailservice (1)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПриватБанкповерне100гривень #ПриватБанкаптека"Подорожник"
Останні новини
Оголошення
live comments feed...