• Головна
  • У Тернополі скутери крадуть просто з-під під'їздів
13:30, 7 вересня 2016 р.

У Тернополі скутери крадуть просто з-під під'їздів

У ніч з 5 на 6 вересня у Тернополі сталася зухвала крадіжка. За словами потерпілого, у нього викрали скутер з двору будинку, що на вул. Дружби, 7.

Як стало відомо журналістам сайту «Тернополяни», зниклий двоколісний транспортний засіб – скутер «Yamaha Sky» 2001 року випуску кольору сірий металік. Він був пристебнутий тросом до автомобіля у дворі, де мешкає заявник. Крадіжка з-під будинку була здійснена у період часу з 20.00 год 5 вересня по 07.00 год 6 вересня.

Наразі правоохоронці займаються пошуками скутера.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #крадіжка #скутер
ТОП новини
"До такої ціни українці не готувалися, оприлюднено тариф на газ з 1 листопада": названо нові ціни для простих людей
Посилення мобілізації та зниження мобілізаційного віку, на вулиці по чоловіків виходять не лише ТЦК: мобілізація по-новому
У який період доби працівники ТЦК припиняють розшуки ухилянтів: несподіване одкровення військового
Медики б’ють на сполох: дітей масово госпіталізовують на Тернопільщині через цю недугу
Оголошення