• Головна
  • Янукович і Платіні відкрили новий термінал Львівського аеропорту
16:30, 12 квітня 2012 р.

Янукович і Платіні відкрили новий термінал Львівського аеропорту

Президент України Віктор Янукович та президент УЄФА Мішель Платіні урочисто відкрили новий термінал Міжнародного аеропорту Львів імені Данила Галицького.

Символічно стрічку перерізали Президент Янукович, президент УЄФА Мішель Платіні віце-прем’єр, міністр інфраструктури Борис Колесніков та голова Львівської ОДА Михайло Костюк.

Також Янукович та Платіні відкрили погруддя королю Данилу Галицькому, скульптором якого є Еммануїл Мисько.

Під час церемонії відкриття Президент Янукович наголосив, що Львів отримав новий найсучасніший термінал, який буде пропускати близько 2100 пасажирів на годину. У будівництво терміналу держава вклала близько 3 млрд грн.

«90% цих коштів вкладено за останні два роки», – відзначив Янукович. Президент додав, що місцева влада тепер має забезпечити належну інфраструктуру навколо аеропорту.

Янукович подякував президенту УЄФА Платіні, «який повірив, що Україна має можливість, сили і дотримає слова при виконанні таких міжнародних проектів, як «Євро-2012».

Президент зазначив, що цього року в Україні будуть відкриті всі чотири аеропорти приймаючих міст, уже побудовано сучасні автомагістралі, однак і надалі триває напружена робота. «Навіть в останню ніч перед «Євро» ми будемо прибирати і чекати гостей, але ми гостинно їх зустрінемо», – сказав Янукович. Президент додав, що «було б непогано, якби у фіналі Україна зустрілася з Францією».

Платіні подякував Президенту України за можливість проведення в Україні «Євро-2012». «Можна любити чи не любити футбол, але те, що вся інфраструктура була створена – це прекрасно», – сказав президент УЄФА.

Довідка. Загалом, загальна вартість будівельних робіт становить 4 млрд 300 тис. грн. На сьогодні, за словами Костюка, профінансовано 4 млрд 200 тис. грн. Загальна площа аеровокзалу – 48 тис. м кв. Пропускна спроможність – 2 тис. пасажирів на годину (існуючий аеропорт – 300 пасажирів/год.). Кількість робочих місць – 690. Середня зарплата 2,7 тис. грн.

Янукович і Платіні відкрили новий термінал Львівського аеропорту, фото-1
Янукович і Платіні відкрили новий термінал Львівського аеропорту, фото-2
Янукович і Платіні відкрили новий термінал Львівського аеропорту, фото-3
Янукович і Платіні відкрили новий термінал Львівського аеропорту, фото-4
Янукович і Платіні відкрили новий термінал Львівського аеропорту, фото-5
Янукович і Платіні відкрили новий термінал Львівського аеропорту, фото-6
Янукович і Платіні відкрили новий термінал Львівського аеропорту, фото-7
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Цих 100 000 чоловіків чекають у ТЦК прямо з 18 травня, названо ознаки потенційних мобілізованих": повістки і відстрочки
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
Оголошення
live comments feed...