• Головна
  • На Тернопільщині водій "ВАЗ-2107" в'їхав у дерево
15:00, 26 вересня 2016 р.

На Тернопільщині водій "ВАЗ-2107" в'їхав у дерево

До реанімаційного відділення бучацької райлікарні бригада швидкої допомоги госпіталізувала жителя села Скоморохи, 1989 року народження.

У чоловіка медики діагностували відкриту черепно-мозкову травму, перелом кісток черепа та травму лівого ока.

Ушкодження потерпілий отримав в результаті дорожньо-транспортної пригоди, яка трапилася 24 вересня близько 1:00. За попередньою інформацією, він, керуючи автомобілем "ВАЗ-2107", не впорався з керуванням, з'їхав з проїжджої частини дороги та врізався у дерево.

Подія внесена до єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 286 частина 1 ККУ - порушення правил безпеки дорожнього руху. Триває слідство.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #ДТП

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Остаточний тариф на електроенергію з 1 червня назвали, така ціна буде наступні 5 місяців: кому доведеться платити більше
Оголошення
live comments feed...