У Тернополі відкрили магазин Vodafone (фоторепортаж)

У Тернополі, на вулиці Шептицького 3/72, відкрили перший фірмовий магазин Vodafone, в якому реалізовано концепцію обслуговування клієнтів компанії. Це четвертий брендований салон мобільного зв’язку у Західній Україні та 15 в Україні.

Vodafone розробив брендову концепцію обслуговування клієнтів, яку реалізовує в усіх країнах світу, де працює як оператор мобільного зв’язку. Салони Vodafone мають спеціально розроблений дизайн, у них відсутні стійки, перегородки – ніщо не розділяє покупця і продавця. А якщо ви прийшли з дітьми, то малеча може погратися у спеціально обладнаному куточку.

“Коли ми відкривали перший магазин в Україні, то хвилювалися, як нову концепцію обслуговування роботи з клієнтами сприймуть абоненти. Тепер уже впевнені, що ми на правильному шляху. Наш досвід, показує, що той концепт, який ми обрали для наших магазинів, європейський концепт, який є у всьому світі, в усіх магазинах Vodafone, він виправдовує себе і в Україні. І нашим абонентам дуже подобається приходити до нас. До того ж, абине лише отримати якусь консультацію, а й просто поспілкуватися. Ми все робимо для того, щоб наш клієнт отримав максимальне задоволення від спілкування з компанією”, – зазначив під час відкриття магазину Костянтин Воробйов, заступник генерального директора Vodafone Україна, регіон Захід.

З нагоди відкриття магазин Vodafone презентував клієнтам брендову кабінку. З неї можна було безкоштовно зателефонувати до 62 країн світу. “Таким чином ми хочемо показати, що Vodafone – це світова компанія, що Україна – це частина світу, частина Європи. Якщо у вас є знайомі чи родичі, - будь ласка, телефонуйте”, – закликав відвідувачів Костянтин Воробйов.

Магазин Vodafone в Тернополі – це результат тривалої роботи і не одного місяця, стверджують його працівники. Йдеться про підбір персоналу, його навчання, дизайн меблів та аксесуарів, які, до речі, виготовлені українськими виробниками. Таким чином Vodafone наголошує на головному гаслі, якого дотримується у своїй роботі і, зокрема, реалізовує в Україні, – “Клієнт в основі всього”. Для того, аби слоган “працював”, концепція магазинів базується на 8 основних принципах. Про них детально розповів журналістам Віталій Жолтвінський, начальник відділу продажу масового ринку Vodafone Україна регіон Чернівці:. – “Магазин знаходиться у центральній частині міста, щоб клієнтам було зручно його знайти. Салон добре проглядається із вулиці. Кожному відвідувачу приділяється індивідуальна увага й гарантований особистий контакт з експертом магазину.  Будь-які пристрої знаходься на “відстані руки”. Покупці можуть здійснити безлімітний тест-драйв ТОП-10 флагманських пристроїв, а також протестувати будь-який смартфон або планшет без обмеження за часом. У магазині реалізовані комфортна зона сервісу та зручні інформаційні стенди”.

У тернопільському магазині Vodafone на вулиці Шептицького 3/72, представлені найновіші моделі телефонів і планшетів. Окрім цього, тут завжди можна замовити те, що забажає клієнт, – стверджують працівники салону.

Загалом в Україні вже працює 15 магазинів Vodafone, зокрема в Києві, Черкасах, Ужгороді, Дніпрі, Одесі, Кременчуці, Чернівцях, Чернігові, Полтаві, Краматорську, Маріуполі, Рівному, Кропивницькому та від сьогодні і у Тернополі. Всього до кінця року заплановано відкрити 29 фірмових магазинів і 480 дилерських точок продажу.

У Тернополі відкрили магазин Vodafone (фоторепортаж), фото-1
У Тернополі відкрили магазин Vodafone (фоторепортаж), фото-2
У Тернополі відкрили магазин Vodafone (фоторепортаж), фото-3
У Тернополі відкрили магазин Vodafone (фоторепортаж), фото-4
У Тернополі відкрили магазин Vodafone (фоторепортаж), фото-5
У Тернополі відкрили магазин Vodafone (фоторепортаж), фото-6
У Тернополі відкрили магазин Vodafone (фоторепортаж), фото-7
У Тернополі відкрили магазин Vodafone (фоторепортаж), фото-8
У Тернополі відкрили магазин Vodafone (фоторепортаж), фото-9
У Тернополі відкрили магазин Vodafone (фоторепортаж), фото-10
У Тернополі відкрили магазин Vodafone (фоторепортаж), фото-11
У Тернополі відкрили магазин Vodafone (фоторепортаж), фото-12
У Тернополі відкрили магазин Vodafone (фоторепортаж), фото-13
У Тернополі відкрили магазин Vodafone (фоторепортаж), фото-14
У Тернополі відкрили магазин Vodafone (фоторепортаж), фото-15
Тернопіль магазин Vodafone
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі