Як у Тернополі відправляли юнаків до війська? (фото)

У рамках цьогорічної осінньої призовної кампанії 4 жовтня з обласного збірного пункту Тернопільського обласного військового комісаріату урочисто відправили 40 юнаків до війська.
Проводжати мешканців краю до армії прийшли їх рідні, близькі, духовенство, керівництво області й міста, представники громадськості.

«Ви обрали шлях справжніх чоловіків, патріотів. Ви не ховаєтеся і не тікаєте. Це гідний вчинок. Держава потребує вашої підтримки. Ви відправляєтеся до війська, щоби навчитися боронити рідну землю. Дякую Вашим батькам за те, що виховали справжніх захисників. Я пишаюся кожним з вас», – звертаючись до призовників, зазначив голова обласної державної адміністрації Степан Барна.

Він також наголосив, що жоден із строковиків не служитиме у зоні проведення АТО, а виконуватимуть вони завдання у пунктах постійної дислокації військових частин, які розташовані за сотні кілометрів від місця конфлікту.

Відтак голова обласної державної адміністрації Степан Барна вручив призовникам подарунки.

Як у Тернополі відправляли юнаків до війська? (фото), фото-1 Як у Тернополі відправляли юнаків до війська? (фото), фото-2 Як у Тернополі відправляли юнаків до війська? (фото), фото-3
Тернопіль призов армія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі