Спеціальна комісія у Тернополі порахує всі ями на дорогах

У Тернополі виявлятимуть недоліки дорожнього руху. Спеціальна комісія у складі працівників патрульної служби працюватиме на автошляхах міста до двадцять третього жовтня.

Спеціальна комісія планує обстежити майже триста вулиць Тернополя. Експерти досліджуватимуть ямковість; наявність дорожніх знаків і розміток. Комісія оприлюднить результати дослідження і змусить відповідні служби виправляти недоліки.

«Обстеження доріг у Тернополі проводимо не перший раз. Зазвичай, за літній період стан доріг стає ліпшим, але після зими знову можна спостерігати деякі погіршення. Наразі є виявлені перші невідповідності, зокрема є порушення на вулиці Слівенській. Але найбільше в нас проблем з ямковістю, а також з розмітками. Швидко виправити ці недоліки зараз непросто, бо не дозволяють погодні умови. Також на окремих вулицях не вистачає знаків. Однак, як показує практика, часто причина відсутності – це місцеві жителі. Дехто намагається прибрати незручні для себе знаки», – пояснює зз начальник сектору безпеки дорожнього руху, капітан поліції Андрій Петрук.

Обстежують дороги у Тернополі двічі на рік. За словами поліцейських, основна проблема – ямковість віддалених вулиць.

Тернопіль яма комісія перевірка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі