"У барі "Сіті" замироточила барна стійка": в Інтернеті нищівно кепкують з витівки архиєпископа-грішника

Після того, як Архиєписокп Тернопільський та Хмельницький УАПЦ Мстислав в одному з барів Тернополя з іншими отцями влаштував розпусні танці у піст, а також масову бійку, соцмережі вибухнули шквалом осуду та несприйняття.

Водночас залишилися люди із почуттям гумору, коментарі та дописи яких трохи зменшують ту масу негативу, яка зараз ллється на грішників-отців в Інтернеті.

«Кажуть, тепер в "Сіті" не пускають дівчат з непокритою головою, всі відвідувачі при вході хрестяться, а барна стойка мироточить. Амінь!», – жартує в коментарях Богдан Коваль.

«Чого розкричалися, вони пішли туди грішників навертати) і по всякому приходилось, кого ласкою, а кого і кулаком...», – висунула свою дотепну версію Олена Беднарська.

Володимир Присяжнюк додає: "Просто в ТЕХАСІ не було місця і прийшлось битися з парафіянами в СІТІ".

«Моторолу вбили щоб відволікти увагу від тернопільських попів-дебоширів», – кепкує Святослав Журовський.

В більшості ж тернополяни засуджують вчинок архієпископа та священиків, які були з ним у барі, і закликають інших людей одуматися і припинити носити кошти в церкви, стверджуючи, що й інші отці не далеко втекли від Мстислава і Ко.

Наразі на захист Мстислава став лише Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія, який оприлюднив заяву з маячнею.

Натомість предстоятель УАПЦ Макаріій досі офіційно не відреагував на скандал, який істотно похитнув авторитет духовенства.

Мстислав
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі