• Головна
  • На Тернопільщині затримали злодія, що обкрадав відвідувачів нічного клубу
12:15, 18 жовтня 2016 р.

На Тернопільщині затримали злодія, що обкрадав відвідувачів нічного клубу

Дві крадіжки в один вечір скоїв 24-річний житель чортківщини. Поліцейські кажуть, що ці злодіяння у біографії молодика не перші. На кримінальну стежину став ще будучи неповнолітнім.

Останні кримінальні факти він скоїв 30 вересня в нічному клубі. До розважального закладу зайшов, уникаючи охоронців, які знають в лице. У двох студенток, які мали необережність залишити без нагляду сумочки, поцупи гроші та мобільник. Зі здобиччю вийшов через чорний хід.

На даний час поліцейські перевіряють крадія на причетність до інших злочинів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #крадіжка #злодій

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"З 1 липня ТЦК шукатиме усюди 4 категорії чоловіків, їх терміново мобілізують у першу чергу": мобілізація та повістки
"Злива і люта гроза сунуть в Україну на тлі несамовитої спеки, дощ литиме на авто майже всюди": куди пре навіжена негода?
Цих людей масово накриють повістки і штрафи від ТЦК, скільки часу залишилося до штрафу: мобілізація з 1 липня, повістки
Двох проросійських попів на Тернопільщині забрали працівники ТЦК: що тепер придумав їх колега (ФОТО)
Оголошення
live comments feed...