Монумент «Небесній сотні» - це пам'ятник правді і гідності, яку ми показали на Майдані - Володимир Стаюра

У День захисника України Тернопіль зібрався на велелюдне Віче з нагоди відкриття пам'ятника Героям Небесної Сотні. Меморіал загиблим символізує не лише вічну шану, але й надію, віру в майбутнє незалежної України.

Такої думки дотримується боєць батальйону "Карпатська Січ", член Штабу національного спротиву, депутат Тернопільської міської ради від ВО "Свобода" Володимир Стаюра.

- Для мене, відкриття пам'ятника Героям Небесної Сотні - це, в першу чергу, пам'ять про людей, які загинули за свободу України. Сьогодні зранку ми були на Микулинецькому кладовищі, покладали квіти до могил людей, які загинули за Україну. І цей пам'ятник сьогодні присвячений не лише Небесній Сотні, адже тільки на нашому цвинтарі уже є Легіон Небесний і скільки таких похованих Героїв по всій Україні - це наша велика біль. Це пам'ятник правді і гідності, яку ми показали на Майдані, - переконаний Володимир Стаюра.

На думку політика Україна достатньо пожертвувала своїх достойних синів, аби керівництво держави нарешті наважилося на правду. Перш за все, це стосується визнання АТО - війною між Росією і Україною. По-друге, це відвертість з власним народом, який живе на межі бідності, з вбивчими тарифами і все глибшою ямою кредитів МВФ.

Володимир Стаюра розповідає, що перебуваючи на Сході, він відчув справжню єдність, братання, коли вояки не шукають між собою відмінностей за мовною чи географічною ознакою, а єднаються з однією метою - відстояти Україну. Саме такою має бути і національна ідея українців - єднання в найскрутніший для нас час.

ВолодимирСтаюра
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі