У Тернополі побільшає велостоянок?

Тернопільські велосипедисти хочуть, щоб в обласному центрі були місця для паркування їхнього транспорту. Громадські активісти Тернополя вже створили мапу, на якій позначили місця для стоянки велосипедів. Тепер залишилося реалізувати ідеї.

Упродовж останніх років у Тернополі побільшало велосипедистів. Чимало молодих людей регулярно їздить на двоколісному транспорті. Однак поки що у місті немає добрих умов для розвитку велосипедного спорту.

«Дуже приємно, що у Тернополі велосипедистів стало більше. Також приємно те, що покращуються умови для велосипедного руху. Але зробити ще треба багато. Найбільша необхідність – у стоянках для велосипедів особливо у місцях найбільшого скупчення людей. Багато велоактивістів самостійно встановлюють велостоянки, наприклад біля своїх будинків. Але хочеться, щоб вони були і в громадських місцях. Тому ми звертаємося до міської влади допомогти нам у цьому. Думаю, якщо будуть умови, велосипедистів на дорогах стане ще більше. Також потрібно, щоб водії автомобілів поважали нас і ставилися, як для повноцінних учасників дорожнього руху», – каже зз активіст громадської організації Юрій Суходоляк.

На облаштування велосипедних стоянок повинні виділити гроші з міського бюджету, – сподіваються представники громадської організації «ВелоТернопіль». Однак відповідне рішення міською радою ще не прийняте.

Тернопіль велостоянка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі