Наступного тижня у тернопільських школярів розпочнуться канікули

На відпочинок! З понеділка в школярів розпочинаються перші у цьому навчальному році – канікули. Триватимуть вони тиждень, за який учні матимуть змогу відпочити та набратись сил.

ОЛЬГА ПОХИЛЯК, начальник міського управління освіти і науки: «Цього року, на відміну від попередніх, ми не змінювали структури і, власне, як запроваджено на рівні міністерства, області – в нас канікули планові, осінні. Вони будуть тривати з 31 жовтня по 6 листопада, тиждень матимуть можливість учні відпочивати. Раніше ми змінювали для того, щоб десь зекономити тепло, тепер температурний режим нормальний, в школах встановлені ІТП, які корегують подачу тепла, таких потреб немає, так що діти буквально з понеділка йдуть на канікули».

Ольга Похиляк також зазначила, в цей період школярі повинні присвятити час відпочинку, однак радить все ж не забувати про навчання. Менше часу проводити за комп’ютером – більше читати, передає ІНТБ.

ОЛЬГА ПОХИЛЯК, начальник міського управління освіти і науки: «Канікули, власне, для того, щоб дитина відпочивала. Зважаючи на те, що діти наші, особливо у середніх і старших класах дуже перевантажені, тому порада моя не тільки як чиновника, освітянина, але і мами, яка теж виховувала дітей – дати можливість дітям відпочити, жити цей тиждень в своє задоволення. Так, щоб набратись нових сил і приступити до навчання з новими силами».

Після цих канікул, тернопільські школярі відпочиватимуть вже взимку: з 31 грудня по 15 січня.

Тернопіль школярі канікули
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі