“МРІЯ” підсумовує рік: 238 млн. грн. сплачених податків, соцбюджет – майже 15 млн.

“МРІЯ Агрохолдинг” підсумувала результати роботи за сільськогосподарський рік: соціальний бюджет на допомогу громадам перевищив 14,78 млн. грн., податків сплачено 238 млн. грн.. 25 листопада Компанія привітала співробітників із Днем працівника сільського господарства. Керівництво Агрохолдингу нагородило кращих працівників за найуспішніші показники в роботі.

Соціальні пріоритети “МРІЇ”

Агрохолдинг “МРІЯ” у День працівника сільського господарства оприлюднила результати своєї роботи за 10 місяців 2016 року.

Керівники “МРІЇ” наголошують, що працюють прозоро і сплачують усі податки. У цьому плані агрохолдинг вибудовує чесну бізнесову політику і щодо держави, і щодо працівників, – наголошує генеральний директор “МРІЯ Агрохолдинг” Саймон Чернявський. – “МРІЯ” великий платник податків. За десять місяців ми заплатили 238 млн. грн. податків по областях. Більше половини податків припадає на Тернопільщину – 125 млн. грн. ”.

Соціальна політика – один із пріоритетних напрямків роботи Агрохолдингу “МРІЯ”, який відомий усім громадам, усім пайовикам компанії не із ЗМІ, а з конкретних справ. Агрокомпанія у 2016-му з соціального бюджету виділила майже 15 млн. грн. Ці кошти виділяються як благодійна допомога з боку компанії громадам.

“Це сто гривень на гектар, з яких 70 виділялося на потреби селищних рад, громад на ті проекти, які вони вважали першочерговими. 20 гривень виділялося на потреби районів. 10 гривень виділялося на АТО, – говорить директор департаменту комунікацій та соціальних проектів Агрохолдингу «МРІЯ» Нонна Шмідік. – Окрім цього, компанія в рамках соціальної політики відокремила для себе ще один напрямок – підтримка кооперативного руху. Він для нас пріоритетний, бо наша мета створити умови для пайовиків та селян, щоб вони самі заробляли гроші, щоб їх родини отримували прибуток. Цього року ми вже маємо 9 кооперативів. Це три молочних кооперативи в Тернопільській області, кооператив із сушки овочів та фруктів у селі Старий Почаїв та «Старий млин» у селі Ценів Козівського району, та ягідний кооператив «Файна поляна». Також є два кооперативи з обробки ґрунту в Хмельницькій області і маємо швейний цех у селі Подвірне Чернівецької області. На підтримку цих кооперативів ми направили понад півтора мільйона гривень. Це додаткові кошти, які виділялися додатково до фіксованого соціального бюджету - 100 грн./га. “МРІЯ” з цього немає прибутку, ці кошти залишаються людям, вони заробляють самі для себе”.

Виробничі результати агрохолдингу

Оновлення техніки, реформування виробничої структури, залучення інвестицій, підвищення кваліфікації працівників – це головні напрямки, на яких зосередилася “МРІЯ” у 2016 році. Три події в компанії були для нас визначальними – 1) довгоочікуване поповнення робочого капіталу у розмірі  46 млн. дол. Це сума, яку надали міжнародні кредитори; 2) реструктуризація боргу в розмірі 1,1 млрд. дол. боргу. Кредитори  компанії узгодили формат цієї реструктуризації. Після завершення всіх процедур боргове навантаження “МРІЇ” скоротиться втричі – до 330 млн. дол. 3) третє – це інвестиції в техніку, які складають 8,8 млн. дол.

Цьогоріч “МРІЯ” працювала у новій структурній конфігурації. Було створено сім виробничих кластерів, кожен з яких є окремою юридичною особою. Така модель покликана знизити логістичні затрати, підвищити прозорість та спростити керування, а також поліпшити взаємозв’язки із громадами та місцевою владою. “Це дозволило нам об’єднати сівооборот, масиви, і таким чином більш ефективно обробляти і стежити за розвитком культур, – наголошує Саймон Чернявський.

Варто зазначити, що Компанія другий рік поспіль продовжує інтенсивно працювати над вирівнюванням полів, адже зі слів операційного директора «МРІЇ» Віктора Кухарчука, нерівність площ – це одна з тих причин, які можуть серйозно завадити отримати бажаний врожай на горбистих полях. Тому цьогоріч у «МРІЇ» вирішили самостійно виготовити вирівнювач для ґрунтів, який показує чудові результати в роботі. Перевагою «мріївського» вирівнювача також є те, що він дуже економний в плані затрат і не потребує дорогого ремонту. Не менш важливим завданням для покращення показників виробництва є боротьба із багаторічними бур’янами – у планах Віктора Кухарчука за наступні два роки очистити від них усі поля Компанії.

“Через нерівні поля ми за весну порвали всі просапні сівалки при посівах і кукурудзи і соняшнику. Тому в нас серед основних завдань на наступний рік   – мінімум 25 відсотків площ вирівняти до ідеального стану. І за два роки ми плануємо вичистити всі поля від багаторічних бур’янів. Бо немає сенсу вкладати гроші, якщо є різна фаза розвитку культур, якщо не вирівняне поле. Всі спеціалісти, які їздили по полях, могли побачити, що чим рівніше поле, тим автоматично збільшується врожайність”, – стверджує Віктор Кухарчук.

Навчання працівників і створення умов для роботи

“МРІЯ” приділяє багато уваги підвищенню кваліфікації своїх працівників. Зокрема, понад  тисяча співробітників відвідали аудиторні тренінги. “Ми плануємо впровадити модель компетенцій та грейдинг. Тобто кожен працівник має певний рівень, від цього залежить рівень заробітної плати та компенсацій, які він може отримувати. Ми працюватимемо над системою оплати праці та мотивації від показників роботи. Також у нас стартує інститут внутрішнього тренерства. і наші агрономи, директори, інженери будуть мати можливість стати практикуючими тренерами. Також в кінці року ми формуємо кадровий резерв, з яким ми будемо працювати увесь наступний рік”, – розповідає директор з управління персоналом Яна Романенко.

Фахівці агрохолдингу також наголосили, що планують у кожному кластері створити бази для тимчасового проживання і харчування механізаторів. Це й має допомогти оптимізувати організацію виробничих процесів.

“У 2016-му ми розпочали реалізацію стратегії про те, що на кожному кластері має бути центральна база, на якій буде ремонтна майстерня, там зберігатиметься весь парк техніки, будуть гуртожитки для механізаторів, їдальні та офіс. Таку базу нам вдалося завершити у Кремінній. Хочемо, щоб наші механізатори почувалися як вдома”, – каже Віктор Кухарчук.

У рамках відзначення Дня працівників сільського господарства відбулося нагородження кращих фахівців “МРІЯ Агрохолдингу”. Їм вручили грамоти та подарункові сертифікати за найкращі результати роботи за рік. Окремих співробітників Агрохолдингу було відзначено почесними нагородами «Орден за розбудову України» та «Хрест Слави».

“МРІЯ” зарплата соцбюджет
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував
Суспільство
Більше 2 млн грн виділили на соціальне житло для дітей-сиріт з Тернополя. Сьогодні троє хлопців та троє дівчат побачили вперше свої домівки.  Олег Бучинський проводить екскурсію новою трикімнатною квартирою. Житиме тут юнак із Олександром та Миколою. Хлопці сироти, стояли у черзі на соціальне житло. Зізнаються, вже й не очікували, що таки отримають квартиру від держави. Кімнати хлопці ділили по-чесному. Оскільки Олександр та Олег рідні брати, найбільшу кім...
Суспільство
Тернополяни, які бажають всиновити дітей, часто стикаються із браком елементарної інформації про те, як проводиться процедура всиновлення, та куди звертатися для належного ознайомлення із усіма законодавчими нюансами. "Згідно з українським законодавством усиновлення  – це прийняття усиновлювачем у свою сім’ю особи на правах дочки чи сина, що здійснене на підставі рішення суду, крім випадку усиновлення дитини, яка є громадянином України, але проживає за меж...
Кримінал
Більш ніж півтора року батько загиблого школяра Володимир Кулак бореться за те, щоб за лікарську помилку, ціною в життя його сина Романа, відповіли винні. Показує ІНТБ. Скоро, сподівається батько, справою займеться Феміда. До того ж, вже звільнили інфекціоніста, відсторонили хірурга, а тепер позбавили повноважень й головного лікаря Жидачівської лікарні, де лікували хлопчика.
Суспільство
Повідомлення про зникнення краянки надійшло 15 лютого до Тернопільського відділу поліції. З проханням знайти матір до правоохоронців звернулася мешканка обласного центру.  Працівники поліції розшукали краянку в сусідній області.  Об’єктом злочинних посягань жінка не стала.  Поліцейські висловлюють вдячність краянам за небайдужість та активну громадянську позицію.
Кримінал
Відкупитись за 6 тис доларів. Вчора у Тернополі в центрі міста затримали чоловіка-вимагача. За те, що змусив свого друга дати хабара - підозрюваному грозить від 3 до 7 років тюрми. Показує Тернопіль1. Шість тисяч доларів США вимагав від тернополянина інший житель обласного центру. Зустрітися чоловіки домовилися в центрі Тернополя. Під час передачі більшої частини коштів, а саме 5200 доларів, підозрюваного піймали. За словами начальника Головного управління...
Суспільство
Мешканці п’ятиповерхового будинку на вулиці Злуки,19 живуть як на пороховій діжці. Всередині – цвіль та пліснява, а зовнішня стіна будинку взагалі обвалюється. Фахівці дають їй місяць-два. Дві дерев'яні балки - це все на чому тримається другий поверх сімейного гуртожитку. Кілька тижнів тому частина капітальної стіни обвалилася: цегла просто посипалася вниз.  Директор підприємства ПП "ТернопільКомСервіс" Юрій Вересюк пояснює, що стіна була від початку непра...
Кримінал
Факт крадіжки деревини твердих порід дерев, а саме дуба і граба, виявили на території Шумського району в заказнику «Суразька дача». Правоохоронці встановили, що до цього причетні двоє жителів села Сураж. Чоловіки поцупили порізану лісівниками деревину і збули її односельцю за декілька сотень гривень. Інформацію про подію внесена в Єдиний облік, вирішується питання про притягнення чоловіків до відповідальності.
Суспільство
На бульварі Данила Галицького встановили обмежувачі. На одній з алей, куди регулярно заїжджали тернополяни приватним транспортом, встановили тринадцять обмежувачів – напівсфер. Як повідомив головний спеціаліст відділу інженерно-транспортної інфраструктури управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської  ради Ігор Бойчук, роботи виконані на доручення міського голови. Влаштування обмежувачів не перешкоджає заїзду...
Суспільство
Тернопільська співачка Мар’яна Нестайко розпочала благодійний збір коштів на свій омріяний кліп до пісні "Андреналін". Про це дівчина написала на своїй сторінці у соцмережі.  Для здійснення її мрії потрібно 10 000 доларів США. «Друзі, пишу номер своєї картки Приват банку 5168 7551 0131 0320 Збираю кошти на кліп "Андреналін", хто має бажання і можливість долучайтесь і дві гривні буде добре, так помаленько потрібну сумма в розмірі 10 000 доларів. Може якраз...
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!