Самопоміч зібрала за декілька днів понад 30 тисяч підписів проти проведення на виборів на окупованому Донбасі

Депутати принесли сьогодні в Парламент понад 30 тисяч підписів українців, зібраних лише за кілька днів, які вимагають не проводити вибори на окупованому Донбасі.

«Саме ці тижні, місяці і дні Україна стоїть на межі визначення захисту своєї суверенності. Зустрічі нормандських четвірок, наради в адміністрації Президента, дискусії в Парламенті — сьогодні Україна визначається в своїй суверенності.

Протягом декількох днів партія «Самопоміч» по містах і селах, дуже швидко зібрали більше 30 тисяч голосів, щоб допомогти Президенту України, Уряду і Парламенту захистити суверенність України. І сказати дуже чітке, народне «НІ» особливому статусу Донбасу, який зруйнує українську суверенність, у цій формі в якій пропонується у Мінських угодах.

«НІ» виборам на Донбасі — адже це політична атомна зброя, бомба яка знищить українську суверенність.

«ТАК» треба визнати окупацію Росією української території.

«ТАК» треба визнати , що це війна і агресія Російської Федерації проти України. Треба визнати і прийняти в Парламенті «Закон про окуповані території», який не тільки визначать це, який намалює шлях деокупації і звільнення тимчасово окупованих територій. А поки вони тимчасово окуповані ми з вами не спроможні, через те, що ця держава була розвалена економічно і мілітарно протягом минулих 4-5 років.

Ми повинні будувати свою потужну економічну і військову державу. Саме ті люди, які підписалися і осмислили це сьогодні допомагають нам з вами боротися за суверенність

Слава Україні!», — Олег Березюк, від імені фракції “Об’єднання “Самопоміч”

Самопомічзібралапонад30тисячпідписів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі