Тернопіль перше місто в Україні, де запрацював електронний квиток у громадському транспорті

Тернопіль перший серед міст країни, де запровадили електронний квиток. Відтепер розрахуватись за проїзд у громадському транспорті можна за допомогою картки.

Як зазначає міський голова Сергій Надал, поки що таке нововведення працює у міських тролейбусах, проте з часом планують перевести на електронні квитки увесь громадський транспорт.

Нововведення має ряд переваг. Зокрема, можна буде побачити реальний облік усіх пасажирів на кожній зупинці. Також завдяки електронному квитку городяни зможуть зекономити 10% власних коштів.

- Ми перші, хто втілив цей проект у життя. На даний час прийнятий в першому читанні закон і ми чекаємо другого, заключного голосування після якого буде можливість перевести весь громадський транспорт і оплату всіх пасажирів на електронний квиток. Плануємо , що з нового року ця картка буде уніфікованою і нею можна буде розраховуватись як в тролейбусах, так і в маршрутках. Проте, перевізникам потрібно буде придбати необхідне обладнання, яке дасть можливість проводити розрахунки цією карткою, - зазначив Сергій Надал.

електроннийквиток громадськийтранспорт тролейбус безготівковийпроїзд
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі