Жителям Тернопільщини радять вакцинуватися

Щоб вберегтися від небезпечних вірусів грипу, жителям Тернопільщини радять вакцинуватися. Однак проблема в тому, що необхідних для цього препаратів у лікувальних закладах області немає.

Ситуація із грипом ускладнюється, – констатують лікарі-епідеміологи. Насторожує також той факт, що немає вакцини від небезпечних вірусів. Щеплення особливо необхідне тим особам, які належать до групи ризику.

«Варто зробити щеплення особам, які постійно перебувають серед великої кількості людей. Оскільки тоді у багато разів зростає ймовірність підхопити вірус. Також до групи ризику належать люди з ослабленим імунітетом, літні люди, вагітні. На жаль, наразі у Тернополі немає вакцини від грипу. Так, цьогоріч отримали щеплення лише 30 жителів міста, загалом в області щеплено 176 осіб. Це надзвичайно мала кількість, враховуючи кількість осіб, яким варто щепитися», – каже зз завідувач Тернопільського міського відділу ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗУ» Анатолій Поліщук.

Лікарі радять вакцинуватися від грипу. Проте як це зробити при повній відсутності вакцини, невідомо. А тим часом рівень захворюваності постійно зростає. В обласному центрі зафіксовано 1019 осіб із діагнозом грип і ГРВІ, більшість хворих – діти шкільного віку. Наразі перевищено епідеміологічний поріг на 6%. Крім цього, 10 жителів Тернопільщини захворіли грипом-А.

Тернопільщина вакцинація грип
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі