"Київстар" відкрив депозит в Приватбанку

Провідний національний оператор мобільного зв'язку компанія "Київстар" і ПриватБанк підписали угоду про розміщення в банку корпоративного депозиту компанії. Як повідомив перший заступник голови правління ПриватБанку Олег Сергєєв, депозит компанії на суму 10 млн грн вже розміщений на рахунках банку.

“Розширення банківської співпраці з нашим стратегічним партнером компанією "Київстар" є хорошим сигналом для всього великого бізнесу, як державних так і приватних компаній, використовувати сучасні і надійні інструменти Приватбанку, - каже Олег Сергєєв. 

Як зазначив президент компанії "Київстар" Петро Чернишов на власній сторінці у facebook  “ПриватБанк наш великий і системний партнер, ми завжди тісно співпрацювали з ПриватБанком, а в нових реаліях, коли банк став державним, плануємо ще більш тісно працювати разом. Адже тепер це не тільки дуже технологічно - але і абсолютно безпечно, - зазначив президент компанії "Київстар" Петро Чернишов. - У нас великі депозитні програми з державними банками і тепер ми розміщуємо депозит і в Приваті".

Сьогодні ПриватБанк обслуговує рахунки більш ніж 115 тисяч юридичних осіб і 240 тисяч приватних підприємців.

"Київстар"відкривдепозитвПриватбанку
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі