• Головна
  • Стало відомо про те, що далекі родичі президента США Дональда Трампа проживали на Тернопільщині
11:00, 17 січня 2017 р.

Стало відомо про те, що далекі родичі президента США Дональда Трампа проживали на Тернопільщині

Відомо, що зять сьогоднішнього американського президента є нащадком українських євреїв.

Під час проведення виборчої кампанії зять Дональда Трампа Джаред Кушнер розповів про своє коріння. Якщо взяти до уваги лінію батька Джареда Кушнера, то його бабуся, дід і прадід вижили під час Голокосту і приєдналися до партизанів, які ховалися в лісах на кордоні Білорусі та України. А от зі сторони матері Джаред як виявилось має українське коріння.

За інформацією американського генеалогічного сайту, дід його мами Давид Штадтмауер народився в селі Підгайці Тернопільської області. Неочікуваним моментом є також і те, що найближчі родичі зятя Дональда Трампа родом із селища Козова, що на Тернопільщині та селища Краковець, яке розташоване у Львівській області.

Зазначимо, що орієтовно в 20-х роках Штадтмауери переїхали жити в Америку і опісля цього мешкали в Нью-Йорку. Відомо, що саме у Нью-Йорку батьки Джареда познайомилися із родиною Джональда Трампа. Україну, зокрема село Бахів, що розташоване у Волинській області родичі Джареда, відвідували тоді, коли відкривали меморіал на згадку про жертви Голокосту.Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#далекі_родичі_Дональда_Трампа_із_Тернопільщини
Оголошення
live comments feed...