• Головна
  • У Збаражі жінка купила ковбасу, всередині якої були куски металу (ФОТО)
15:30, 23 січня 2017 р.

У Збаражі жінка купила ковбасу, всередині якої були куски металу (ФОТО)

Про це йдеться на сторінці спільноти "Політичний Збараж" у мережі "Facebook", передає 0352.ua.

Мешканка міста Збараж, що на Тернопільщині, придбала у продуктовому магазині м'ясний виріб, всередині якого були куски металу. 

"Ось такий сюрприз знайшла у купленій ковбасі у фірмовому магазині. Куски металу, які були у м'ясному виробі подібні та частинки закріплювачів вмісту копченої ковбаси. Ковбаса коштує орієнтовно 95 чи 98 грн. Будьте обережні, адже можливо хтось дає дитині або навіть собаці", - йдеться у дописі.

Користувач спільноти Галинка Крисовата також додала те, що добре, коли такі речі помічають ще до того, як попадають на зуби. 

Фото:

У Збаражі жінка купила ковбасу, всередині якої були куски металу (ФОТО), фото-1
У Збаражі жінка купила ковбасу, всередині якої були куски металу (ФОТО), фото-2
У Збаражі жінка купила ковбасу, всередині якої були куски металу (ФОТО), фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ковбаса_метал_Тернопіль
ТОП новини
Гроза і град вдарять із лютою силою в цих областях України, дощ і потужний вітер накриють авто: де буде холод у -3 градуси
"Бронювання від мобілізації скасують для 3-х категорій чоловіків, ТЦК мобілізує їх і відправить на війну": повістки, мобілізація
ТЦК ідуть з терміновими перевірками у ці місця по чоловіків, лише 8 категорій осіб чіпати не будуть: мобілізація, ЗСУ (ВІДЕО)
Худоба тероризує селище на Тернопільщині, дійшло до крові: люди просять владу про допомогу (ВІДЕО)
Оголошення
live comments feed...