
09:30, 24 січня 2017 р.
Тернопільські водії все частіше сідають за кермо "під мухою", дехто їздить після вживання наркотиків
За вихідні полісмени у Тернополі зупинили 11 нетверезих водіїв.
10 були у стані алкогольного сп’яніння, один сів за кермо після вживання наркотиків.
Найбільше проміле алкоголю в крові патрульні виявили у 33-річного водія Mercedes E 200. Драгер показав 1,78 проміле алкоголю в крові, що майже в 9 разів перевищує допустиму норму.
Ще одного 35-річного нетверезого водія полісмени зупинили на вулиці Київській. На нього інспектори склали 2 протоколи: за ст. 130 – керування у стані алкогольного сп’яніння та ст. 185 КУпАП – злісна непокора законній вимозі поліцейського. А також винесли постанову за ст.126 КУпАП – керування без належних документів.
На вулиці Перля охоронці порядку виявили 40-річного водія, який порушив правила дорожнього руху. При спілкуванні інспектори помітили у громадянина усі ознаки наркотичного сп’яніння, але від освідування він відмовився. Тим самим підтвердив свою вину.
Відтак на нього патрульні склали протокол за ст.130 – керування у стані сп’яніння та винесли постанову за ст. 122 КУпАП – порушення ПДР.
Транспортний засіб доставлено на арештмайданчик.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:46, 16 квітня
10:47, 11 квітня
11:41, 22 квітня
10:46, 20 грудня 2023 р.
live comments feed...