• Головна
  • Губернатор Тернопільщини закликає громадськість контролювати ремонт доріг в області
17:00, 25 січня 2017 р.

Губернатор Тернопільщини закликає громадськість контролювати ремонт доріг в області

На ремонт однієї з найпроблемніших доріг нашої області Львів – Тернопіль з державного бюджету виділено 150 мільйонів гривень. Ці гроші навіть почали освоювати, але згодом роботи призупинили. Виявляється, до цього причетний тернопільський губернатор, який прислухався до критики з боку громадськості.

– Ми бачили цілий шквал критики з боку громадськості в оцінці будівництва доріг. Я буду першим ворогом дорожників, якщо побачу, що вони будуть класти асфальт в «баюру». У нас виділено на будівництво дороги Львів – Тернопіль 150 млн. грн., але я принципово зайняв позицію зупинити будівництво. Для цих робіт мають бути відповідні умови (в першу чергу, температурний режим). Гроші на будівництво цієї дороги виділені, вони не пропали і в цьому році, будьте певні, дорога Львів – Тернопіль буде зроблена!, – заяв Степан Барна.

За словами очільники Тернопільщини, в найближчі роки буде вирішено проблему магістральних доріг нашої області.

– Держава взяла на себе зобов’язання саме по магістральних дорогах. Президент України, перебуваючи на Тернопільщині, запевнив, що в 2017 році будуть виділені безпрецедентні кошти для Тернопільської області на ремонт доріг, і я вірю, що це станеться. Зокрема, по спецфонду передбачено близько 90 млн. грн. на дорогу Тернопіль – Кременець, – зазначив Степан Барна.

Голова Тернопільської ОДА також звернувся до представників громадськості, щоб ті взяли на себе функцію контролю якості будівництва доріг: «Закликаю до цього процесу всіх: не кричати на камеру, а всім долучатися, виїжджати, слідкувати, заміряти, як робляться дороги».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #дороги #ремонт
Оголошення
live comments feed...