• Головна
  • Продемонстрували жахіття, яким Тернопіль відлякує туристів (Фото)
09:00, 31 січня 2017 р.

Продемонстрували жахіття, яким Тернопіль відлякує туристів (Фото)

Краєзнавець та екскурсовод Тарас Циклиняк продемонстрував, як Тернопіль відлякує туристів.

У Тернополі залишається невирішеною проблема громадських вбиралень. Якщо у парках їх ремонтують, то після цього одразу вони систематично зачинені і люди змушені надалі ходити в кущі. Там же, де вбиральні доступні, вони перебувають у жахливому стані.
Фотографію центрального громадського туалету на своїй сторінці в Фейсбуці оприлюднив краєзнавець та екскурсовод Тарас Циклиняк.

«Для більшості туристів, особливо дітей, Тернопіль починається із вбиральні. така людська природа і це нормально. це за "перемогою". суть проста – 20-30 людей повинні оперативно "скористатися" вбиральнею і піти гуляти містом. я пощу це не для того, шоб дорікати, просто то є наше реальне обличчя. найближча громадська вбиральня знаходиться в парку Шевченка. я не підтримую ідею щодо того, аби "зобов"язати" заклади громадського харчування "безкоштовно пускати" (бо таку ідею хтось озвучував). пускайте до себе додому безкоштовно. проект полюдської великої вбиральні для 200 000-го міста коштує копійки у порівнянні із всім що будується, наводиться, лагодиться, створюється щороку. p.s. до даного туалету в мене нема жодних претензій», – написав Циклиняк під фото.

«В Тернополі є проблеми з туалетами, в центрі нема жодного, я завжди заходжу в кафе і не встидаюся, але люди не місцеві часто запитують про вбиральню, і тут починаєш ніяково пояснювати що треба йти в кафе.... Якщо це старші люди, то все закінчується терпінням... в Парку національного відродження зробили ремонт вбиральні, але довго після того була просто закрита на замок. Тепер відкрили, поки чисто і затишно», – зазначила у коментарях Олена Беднарська.

Продемонстрували жахіття, яким Тернопіль відлякує туристів (Фото), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#туалет
Останні новини
Оголошення
live comments feed...