Зірки “Х-Фактору” у Тернополі займались благодійністю

Cпівали улюблені пісні, дарували футболки з автографами та займались благодійністю зірки “Х-Фактору” у Тернополі спільно з благодійним фондом “Тепло сердець”.

Благодійний концерт від фонду за інформаційної підтримки “20 хвилин” та “RIA плюс” відбувся у “Березолі” 1 червня. Своє тепло тернополянам дарували учасники телепроекту “Х-Фактор” Ірина Борисюк, Владислав Курасов та Олександр Павлік. Атмосферу у залі підтримував ведучий Юрій Мікоф.
– З радістю взяв участь у цьому концерті, адже це на благо дітей, - говорить Юрій.
Також свої пісні дарували Юлія Слободян та Оксана Корзун.

Під час концерту тернополяни мали можливість виграти футболку з логотипом фонду “Тепло сердець” та автографами зірок “Х-Фактору”. Під час розіграшу однієї із футболок на сцену вийшла дівчинка, яка просто попросила таку футболку - і отримала її. Дитина була дуже щасливою.

Приємним є той факт, що наймолодший учасник проекту “Х-Фактор”, Владислав Курасов, також приймає участь у благодійних концертах, адже він дає молоді приклад, допомагає дітям.
У такому концерті участь брав уперше, але дуже задоволений, адже це на благо дітей, - розповідає Владислав. – На жаль, я прихворів перед концертом, але, думаю, мені все вдалось. Я отримав багато позитивних емоцій.

Усі присутні діти були дуже задоволені, адже вони побачили кумирів, почули улюблені пісні та отримали масу хороших емоцій. Під час виступів на сцену виходив трирічний хлопчик і дарував зіркам квіти. Ірина Борисюк, напевно, неабияк припала до душі малюку, адже він подарував зірці квіти та ще й м’яку іграшку.
А під час виступу Владислава Курасова особливо гучно реагували дівчата. Глядачі підспівували усім зіркам, адже зі сцени лунали знайомі пісні. Також Олександр Павлік та Ірина Борисюк представили тернополянам свої нові твори.

- Публіка була емоційною, хоча напевно хотілося ще більше, - розповідає Олександр Павлік. – Але це був благодійний концерт і я задоволений усім.

Зірки виходили у зал до публіки. Це, як було видно, дуже до вподоби тернополянам. Також вони спілкувались із глядачами. Після закінчення концерту фанати фотографувались із квиконавцями, брали автографи... Артисти були дуже привітними та відкритими до людей.

Усі, хто мав можливість, могли зробити свій внесок у благодійність, придбавши квиток. Також під час концерту залом ходили волонтери зі скриньками для благодійних внесків. Організатори концерту роздали безкоштовно 170 квитків для дітей.

Загальна сума, яку зібрали, становить 4500 грн. Ці кошти організатори фонду передадуть на лікування восьмирічному Толіку Головатому. Хлопчику поставили діагноз “лейкоз”.

Зірки “Х-Фактору” у Тернополі займались благодійністю, фото-1
Зірки “Х-Фактору” у Тернополі займались благодійністю, фото-2
Зірки “Х-Фактору” у Тернополі займались благодійністю, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі