• Головна
  • Орест Муц в Верховній Раді пішов проти Партії регіонів
15:00, 5 червня 2012 р.

Орест Муц в Верховній Раді пішов проти Партії регіонів

Екс-голова обласної організації Партії регіонів Орест Муц, який залишився в складі керівництва обласної організації партії, сьогодні голосував всупереч партійній лінії під час розгляду законопроекту про мови.

Попередньо він наголошував, що не підтримуватиме даний законопроект – мовляв, представнику такого патріотичного регіону, як Тернопільщина, цього робити не годиться і йому виборці такого вчинку не простять. Зрозуміло, така увага до думки жителів області зумовлена наближенням виборів і бажанням Ореста Муца знову прорватися до Верховної Ради, але цього разу уже як мажоритарник.

Загалом із 192 штиків Партії регіонів проти ухвалення закону в першому читанні проголосували двоє – Орест Муц та голова Івано-Франківської облорганізації «біло-голубої» партії Василь Чуднов. Їх колеги, керівник Львівської облорганізації Петро Писарчук та тричі міністр юстиції України, голова Комісії із зміцнення демократії та утвердження верховенства права і, як кажуть, «чужий» у таборі «регіоналів» Сергій Головатий вчинили хитріше – вони просто були відсутніми на момент голосування.

Зауважимо, що сьогодні під стінами Верховної Ради спільно із своїми колегами із Західної України виїзне засідання проводять депутати Тернопільської облради, які протестують проти ухвалення закону про двомовність в нашій державі. Під стіни парламенту стягнуто чимало правоохоронців, зафіксовано сутички між опозиціонерами та правоохоронцями, під час якої останні використали сльозогінний газ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...