Смартфон від «Київстар» виграв учитель географії з Гусятина

Чоловік самостійно розробив екскурсійний маршрут до однієї з родзинок нашого краю — Медоборів і отримав за це заслужену винагороду.

Минулого тижня компанія «Київстар» спільно з редакцією газети «Свобода» підбила підсумки конкурсу «Маршрути нашого краю. Поділіться любов’ю до України».

Першу сходинку посів та головний приз – сучасний смартфон Kyivstar Agua (Spark) – отримав гусятинець Михайло Ковальчук, який запропонував маршрут «Незабутня подорож українським кораловим рифом, або Медобори запрошують». «Конкурс тривав упродовж трьох тижнів і на адресу редакції надійшло майже тридцять найрізноманітніших і дуже цікавих маршрутів. Учасники розповідали як про вже знані й відомі історичні пам’ятки, замки, церкви, монастирі з тисячолітньою історією, так і про нікому не відомі місця їхньої маленької батьківщини, - зауважила головний редактор газети «Свобода» Зіна Кушнірук. – У фінал потрапили дев’ять претендентів, та переможця визначити було не так легко».

І все ж шалька терезів схилилася на бік Михайла Ковальчука з Гусятина, який запросив усіх бажаючих помандрувати дивовижними стежками неймовірних Медоборів. «Такий конкурс ми проводили у шести регіонах Західної України на підтримку нашого проекту «Поділіться любов’ю до України», який стартував минулого року і закликає людей розповісти всьому світу про Україну, про відому та невідому, але рідну серцю. Адже в нас є на що подивитися, є що відкрити для себе нове й малознане, - зауважив менеджер зі зв’язків з громадськістю Львівської філії компанії «Київстар» Віктор Гальчинський. – Дуже раді, що засоби масової інформації люб’язно погодилися долучитися до цього проекту. А всі маршрути-фіналісти Тернопільщини будуть опубліковані на офіційному сайті проекту iloveukraine.com.ua».

А далі лунали оплески на честь переможця, який отримав із рук пана Віктора найновіший у лінійці “Київстару” смартфон Agua (Spark). Подарунок дуже доречний для Михайла Ковальчука, адже, як він розповів, окрім того, що працює вчителем географії у Гусятинській школі та викладачем географії Гусятинського коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя, ще й є краєзнавцем та екскурсоводом. А відтак завдяки телефону зможе краще орієнтуватися під час мандрівок. «Робота гідом, провідником – хобі для душі, спілкування з цікавими людьми, можливість відкрити для подорожуючих щось таке, про що вони й не здогадувалися.

А ще праця екскурсовода – це різновид театрального мистецтва, бо ж треба так розрекламувати малу батьківщину, аби мандрівники знову й знову приїжджали сюди», - сказав Михайло Ковальчук. Пан Михайло залюблений у рідний край і може годинами розповідати про його історичні, архітектурні та природні принади. Й справді, на Гусятинщині є на що подивитися. Тут містяться і дивовижний замок-корабель у Сидорові, і гора Богит, де колись стояв Збруцький ідол, і незамерзаючі карстові озерця, і пуща Відлюдника… І, звичайно ж, славнозвісні Медобори. «Напевне, не всі знають, що в далекому минулому ці унікальні Товтрові гори були кораловим рифом. Він утворився на краю прадавнього Сарматського моря, яке мільйони років тому покривало територію Західної України. Після відступу води на дні залишились вапнякові пасма з решток молюсків та коралів, - наголосив пан Михайло. – Тож, аби походити справжнісіньким кораловим рифом, не обов’язково летіти за моря й океани, достатньо завітати на Гусятинщину!» Ще трішки і у свої права вступить літо, а це – пора відпусток і мандрівок, а отже, прекрасна нагода відкрити для себе маловідомі стежки Тернопілля.

Свобода
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі