• Головна
  • ТНЕУ започатковує «МЕДІА ШКОЛУ» для школярів Тернополя
Новини компаній
17:50, 16 березня 2017 р.

ТНЕУ започатковує «МЕДІА ШКОЛУ» для школярів Тернополя

Новини компаній

Тернопільський національний економічний університет організовує молодіжний проект «МЕДІА ШКОЛА ТНЕУ» для школярів 9-11 класів міста Тернополя.                       
 Метою проекту є ознайомити учнів з основами ведення бізнесу, допомогти створити та в подальшому просувати бренд у медіапросторі, навчити успішно позиціонувати себе у соціальних мережах.
 Упродовж навчання учні матимуть можливість набути базових навиків роботи з фото- та відеопродукцією, елементами дизайну, бізнес-комунікації, ораторського мистецтва.

Запрошуємо школярів, які хочуть проявити себе та навчитися чогось нового зареєструватися за  посиланням:  https://goo.gl/forms/3TH6zhqLoq9H9g5B2

 ТНЕУ запрошує до співпраці молодих, цікавих та успішних громадських діячів, бізнесменів, відеооператорів, фотографів, ведучих, режисерів монтажу, маркетологів, графічних дизайнерів, які можуть поділитися знаннями та досвідом з активною молоддю Тернополя.

 Заняття проводитимуться щосуботи з 25.03 по 17.06 (крім святкових днів) на базі Тернопільського національного економічного університету. 

 Детальнішу інформацію можна дізнатися за номером (096) 36 54 533 або (0352)47-50-63 та написавши на електронну адресу [email protected]

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тнеу #медіашкола #школярітернополя #школатнеу
Оголошення
live comments feed...