• Головна
  • Стало відомо, яке рішення прийняла комісія щодо котелень на торфі у Тернополі
11:45, 3 квітня 2017 р.

Стало відомо, яке рішення прийняла комісія щодо котелень на торфі у Тернополі

Депутати міської ради рекомендували виконавчому комітету та КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» призупинити усі роботи, пов’язані з будівництвом та переведенням діючих котелень на торф.

Такими є результати діяльності комісії, яка вивчала дане питання після масових скарг, повідомив депутат Іван Сороколіт.

"Після більше як місяць роботи по розгляду та вивченню скарг тернополян, пов'язаних з встановленням на частині котелень міста котлів на альтернативних видах палива, профільна депутатська комісія з питань ЖКГ одностайно (Іван Сороколіт, Галина Гевко, Сергій Лупак, Петро Ландяк, Тарас Білан) за активної участі депутатів Михайла Сиротюка, Юрія Штопка, Вікторії Шараськіної та інших прийняла наступне рішення (проміжне).

КОМІСІЯ РЕКОМЕНДУЄ:
1. Виконавчому комітету та КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» призупинити усі роботи пов’язані з будівництвом, підготовкою, запуском чи експлуатацією котелень на альтернативних видах палива і розпочинати їх лише після позитивних результатів місцевих громадських слухань, позитивних висновків екологічної експертизи, одержання усіх необхідних дозволів та окремого рішення міської ради по кожній з таких котелень.
2. Виконавчим органам влади провести по кожній з котелень завчасно анонсовані громадські слухання з залученням депутатів", – повідомив Сороколіт.

Він додав, що кінцеві висновки комісія надасть після завершення екологічної експертизи котелень, а також одержання усіх необхідних дозволів (на викиди та ін.) та завершення перевірок контролюючих органів.

Нагадаємо, в екологічній інспекції заявили, що дані котельні не мають жодних експертних висновків і працювати на торфі вони не мають права.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#котельні

Коментарі

Оголошення
live comments feed...