• Головна
  • У Тернополі виявили вулицю, де майже повністю зруйновано асфальт, водночас комунальники вирішувати проблему не спішать
16:10, 25 квітня 2017 р.

У Тернополі виявили вулицю, де майже повністю зруйновано асфальт, водночас комунальники вирішувати проблему не спішать

Відремонтувати дорогу на вул. Достоєвського в Тернополі закликали міську раду тернополяни.

З відповідною ініціативою виступив Олександр Пеляк, який зареєстрував відповідну петицію на сайті мерії.

Петиція зібрала 308 голосів із 300 необхідних.

При цьому відповідь мерії тернополян навряд ч задовольнила. Керівництво міста визнало, що вулиця – в жалюгідному стані. Однак конкретики коли ж її відремонтують, не прозвучало.

«Вашу електронну петицію від 03.03.2017р., розглянуто.
Повідомляємо, що управлінням житлово-комунального господарства, благоустрою та екології спільно з відділом технічного нагляду Тернопільської міської ради було проведено обстеження вул. Достоєвського в м. Тернополі. В результаті якого встановлено, що покриття проїзної частини вказаної вулиці асфальтобетонне, зруйновано на 98% і потребує капітального ремонту з влаштуванням належного водовідведення та тротуару.
Одночасно зазначаємо, що для виконання робіт з капітального ремонту вул. Достоєвського в м. Тернополі, необхідно замовити відповідну проектно-кошторисну документацію безпосередньо погодивши її у ВУПД РУНП в Тернопільській області та відділі технічного нагляду Тернопільської міської ради.
Додатково інформуємо, що при наявності коштів у міському бюджеті на 2017р. буде розглянута можливість виготовлення проектно-кошторисної документації на виконання вищевказаних робіт», – сказано у відповіді на петицію за підписом Владислава Стемковського, яка радше нагадує відписку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Достоєвського

Коментарі

Оголошення
live comments feed...