
19:42, 25 квітня 2017 р.
У Тернополі замість літака може з’явитись фігура Архангела Михаїла
В місті триває конкурс на кращу ідею-ескіз монументальної композиції, яку можуть встановити на місці радянського літака «МІГ-17» при вході у парк Національного відродження.
Архітектори презентували свої роботи в Українському Домі «Перемога».Серед запропонованих варіантів є молодий місяць, який тримають людські руки, що символізує творення чогось нового. Представлена такожажурна фігура Ісуса Христа, утворена в пухнастих хмарах, пише "БезТабу".
Є проект статуї Архангела Михаїла – борця за справедливість та істину, покровителя українських козаків. Запланована висота фігури з крилами – сім метрів.
Нагадаємо, думки щодо заміни або демонтажу літака на Східному розходяться. Є тернополяни, котрі підтримують заміну радянської фігури, а є прихильники літака, котрі вважають, що його потрібно реставрувати і зберегти.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
15:25, 25 червня
11:36, 1 липня
55
15:51, 29 червня
10:19, 3 липня
58
live comments feed...
Коментарі