• Головна
  • В Міносвіти вважають поспішним запровадження в Тернополі повної плати за харчування іногородніх дітей у садках
08:34, 27 квітня 2017 р.

В Міносвіти вважають поспішним запровадження в Тернополі повної плати за харчування іногородніх дітей у садках

Вимагати повну вартість за харчування у дитсадках Тернополя іногородніх дітей міськрада могла б, якщо б таке рішення прийняли на державному рівні.

Так вважає заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей, пише 20 хвилин.

 Нагадаємо, на засіданні виконкому 22 лютого прийняли рішення, згідно якого батьки дітей, які не живуть у Тернополі, мали б платити за харчування в дитсадках міста повну вартість. Тоді коли самі тернополяни, як завжди, платитимуть лише 60% суми, а решту 40% компенсує міський бюджет. Це рішення стосувалось мешканців навколишніх сіл, чиї діти навчаються у садочках Тернополя. Зокрема з Петрикова, Підгороднього, Байківців, Великих Гаїв, Березовиці, Білої та інших сіл. Проте через протести батьків та громадських активістів це рішення призупинили на сесії міськради.

Заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей, який приїхав на засідання колегії обласної держадміністрації 26 квітня, пояснив, що таке рішення мають прийняти на рівні держави.

- Міжбюджетні трансферти з позиції міського голови - це справедливе рішення, бо така система є в системі охорони здоровʼя, - пояснює пан Хобзей. - Але це має бути однаково в усіх містах України. Тобто, якщо асоціація міст пролобіює це рішення на рівні держави, тоді будуть ці міжбюджетні трансферти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Хобзей

Коментарі

Оголошення
live comments feed...