• Головна
  • Масовий перерахунок субсидій стартував на Тернопільщині
12:32, 4 травня 2017 р.

Масовий перерахунок субсидій стартував на Тернопільщині

Упродовж року жителям краю кілька разів перераховують субсидії. Перерахунки пов’язані зі зміною сезонів, підвищенням тарифів або ж, якщо у квартирі змінилася кількість зареєстрованих осіб.

Завдяки цим процедурам вдається уникнути помилок, які можливі під час призначення субсидій, – пояснюють зз у департаменті соціального захисту населення ОДА.

Кількість субсидій продовжує зростати. Число користувачів в області наразі перевищує 227 тисяч. Це свідчить про низький рівень доходів жителів регіону.

«За перші 3 місяці цього року 227 тисяч сімей Тернопільщини отримали субсидії на загальну суму 1.5 мільярда гривень. Це значно більше, ніж у 2016-му, тоді одержувачів субсидій було 195 тисяч. Загалом в області зберігається тенденція щодо збільшення кількості користувачів субсидій. Жителі регіону продовжують звертатися. Процедура оформлення в нас досить спрощена. Думаю з цим ні в кого проблем не виникає», – відзначив директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадим Боярський.

Жителям краю нагадують, що штрафів за неправомірне користування субсидією наразі немає. Проте порушникам доводиться повертати до державного бюджету використану субсидію. В області збуло зафіксовано кілька таких випадків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #субсидія #перерахунок

Коментарі

Оголошення
live comments feed...