• Головна
  • Тернополяни нарікають, що місто встеляють бетонними виробами сумнівної якості
09:27, 11 травня 2017 р.

Тернополяни нарікають, що місто встеляють бетонними виробами сумнівної якості

Тернополяни неодноразово звертають увагу на те, що на Театральному майдані розкришилося орієнтовно 50% бруківки. Це при тому, що майдан розташований поруч з вокзалом і всі приїжджі отримують саме тут своє перше враження від міста.

Та не лише на бруківку нарікають тернополяни. Викликають сумніви щодо якості як сходів, які ставлять у дворах, так і нових бордюрів. 

Адже вони кришаться одразу після встановлення.

"Я не спеціаліст в будівельній сфері, але мені здається, що тут хочуть підсунути халтуру і брак... Вже в процесі встановлення нові сходи понадщерблювалися", –  написав під оприлюдненими фото на своїй сторінці в Фейсбуці Назар Зелінка.

Лана Карпович додає, що вже бачила аналогічної якості бордюри.

"У нас такі в садочку поставили бордюри. Потім гарно позаліплювали цементом ті щербатості, роботу здали. Тепер воно все справно відпадає, але кому що тепер докажеш", – написала жінка.

Олег Фостяк підозрює, що старі якісні бордюри спритники привласнюють, натомість встеляють місто виробами сумнівної якості.

"Найкращим та найдешевшим матеріалом (в розумінні ціна-якість) для сходів є наш пісковик. 
Тернопіль на пісковику можна сказати "стоїть". Старі бордюри, поребрики, бортові камені, сходи, була й огорожа небережної, підпорні стінки. Усе це, при ремонтах, вивозиться спритними міськими ділками, а нам підкидають недовговічні та сумнівної якості бетонні вироби Бруд-Тону. Те що це бруд вказує те, що воно розсипається та намокає або одразу після встановлення, або через кілька місяців чи рік. Невідомо куди зникає натуральна бруківка . 
Потрібно створити комісію з громадських організацій і провести перевірку діяльності міської влади, куди вивозять місто і кому ідуть наші гроші?", – вважає Фостяк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бруківка

Коментарі

Оголошення
live comments feed...