• Головна
  • Оборуткою з квартирами у гуртожитку музучилища зацікавилася поліція
13:03, 13 травня 2017 р.

Оборуткою з квартирами у гуртожитку музучилища зацікавилася поліція

Розпорядження про передачу у приватну власність кімнат у гуртожитку за адресою Б. Лепкого,5 викликало зацікавлення правоохоронців. Про це повідомив депутат облради Богдан Яциковський.

За його словами, щодо даного рішення відкрито кримінальне провадження і триває розслідування.

Репортер” нагадує, розпорядження щодо передачі кімнат у гуртожитку мешканцям нещодавно підписав перший заступник голови облради Василь Деревляний.

Він пояснив, що в облраді працювала комісія, до складу якої входили представники всіх фракцій. Саме вони прийняла рішення щодо майбутньої передачі. Деревляний вважає, що воно є слушним, тому що питання не вирішувалося багато років і в цьому питанні давно слід було поставити крапку. Деревляний підтвердив, що нараз правоохоронці з’ясовують всі обставини передачі кімнат, однак провадження відкрито стосовно роботи комісії, а не його особисто.

Додамо, що гуртожиток за вказаною адресою належить Тернопільської обласному музичному училищу. У свій час його заселяли студенти. Коли обсяг держзамовлень зменшився, керівництво закладу почало заселяти у кімнати працівників училища, облдержадміністрації, облради, міліції, прокуратури, СБУ, суду тощо. Зараз ці громадяни мають першочергове право на приватизацію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гуртожиток

Коментарі

Оголошення
live comments feed...