• Головна
  • На водоймах Тернопільщини загинуло 7 чоловік
11:40, 31 травня 2017 р.

На водоймах Тернопільщини загинуло 7 чоловік

З настанням спекотних літніх днів все більше людей надають перевагу відпочинку поблизу водойм.

Та часто громадяни забувають про правила безпечної поведінки на воді, і ціною такої необачності стає їх власне життя. Про це свідчать цифри безжальної статистики: станом на 31 травня 2017 року на водоймах Тернопільщини через необережну поведінку втратили життя 7 осіб.

Часто однією з головних причиною загибелі людей на воді стає людська необачність та необережність. Ще однією з причин того, чому люди гинуть на воді – купання на стихійних, необладнаних рятувальними постами водоймах. Там, де купатися недозволено, мають встановлюватися відповідні таблички. Адже, безпечно купатися лише в спеціально-визначених для цього місцях.

Управління ДСНС України у Тернопільській області застерігає: громадяни, не наражайте на небезпеку власне життя та здоров’я! Не наражайте своє життя на небезпеку та непотрібний ризик – відпочиваючи поблизу водойм, неухильно дотримуйтесь елементарних правил, які дозволять вберегти життя та здоров’я: не купайтеся у невідомих вам та невизначених для цього місцях, не дозволяйте дітям купатися без нагляду дорослих, не заходьте у воду в нетверезому стані! Пам’ятайте, ваша необережність та необачність під час відпочинку на воді може призвести до незворотних та трагічних наслідків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #водойми

Коментарі

Оголошення
live comments feed...